Dočkáme se letos Čelkovic?

Dočkáme se letos Čelkovic?

Veteráni Čelkovice:

Hned na úvod přicházíme se zásadní změnou. Oproti původním předpokladům a tradici spojené s pořádáním akce první říjnovou sobotu se letos pojede v úterý na státní svátek 28. září 2021. Důvodem změny termínu jsou volby o víkendu 1. a 2. října 2021.

Druhá důležitá informace. Navazujeme na tradici založenou v roce 2019 a v předvečer hlavní jízdy pořádáme v pondělí 27. září 2021 druhý ročník Večerní jízdy Táborem, určenou jen vozidlům s datem výroby do roku 1945 a omezeným počtem nejvýše 30 účastníků.
 


K oběma částem setkání historických vozidel vydáme podrobné informace ve druhé polovině srpna 2021, jakmile budou jasnější vládní protiepidemiologická opatření pro období po prázdninách. Všechny účastníky z minulých ročníků, na něž máme mailový kontakt, obešleme jako v minulých letech zprávami s konkrétními podmínkami a pravidly.

Vše je samozřejmě bez stoprocentní záruky, protože se situace po letních dovolených a návratu dětí do škol může změnit ze dne na den. Věříme, že vše dopadne dobře a že se na konci září potkáme a užijeme si již 19. ročník setkání historických vozidel s ikonickým názvem "Veteráni Čelkovice".